Reagujte bez životopisu

Pracovník strážnej služby - SBS

HP Security s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.870

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzická ochrana objektov vo výrobnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz odbornej spôsobilosti typu S.

Spoločnosť zaoberajúca sa ochranou majetku na verejne prístupnom mieste, ochranu majetku na inom než verejne prístupnom mieste, ochranu osoby, ochranu majetku a osoby pri preprave, zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb, hľadanie osôb, hľadanie majetku, monitorovanie činnosti osoby v uzavretom priestore alebo na uzavretom mieste a získavanie údajov, ktoré môžu slúžiť ako dôkazný prostriedok v konaní pred súdom.
ID: 3807166  Dátum zverejnenia: 10.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 EUR/hod.870