Hajbeültető orvos

HP-Medical Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország

- Hajbeültetés elvégzése
- Kontrollvizsgálat megtartása
- Állapotfelmérések megtartása
- Havi 1 alkalommal a külföldi konzultáció megtartása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes bérezés (betanítás után akár 700e Ft nettó)
- Havi 18-20 munkanap, rugalmas munkavégzés, tervezhető munkaidő
- 3 hónapos professzionális betanítás
- Stabil, tőkeerős cég
- Legújabb és legmodernebb hajbeültetési technológia
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés lehetősége
- Európai szintű munkakörülmények
- Innovatív szemléletű fiatalos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérjük, hogy a jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.

Az ideális jelölt kiváló esztétikai érzékkel rendelkezik, precíz, és szereti az aprólékos munkát. Nyugodt munkakörülményekre vágyik, megbecsülésre és jó fizetésre.

Orvosi egyetemi végzettség
Angol vagy francia vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Cégünk a HP-Medical Kft. Magyarország legnagyobb magán hajbeültetéssel foglalkozó klinikája. A piacon egyedüliként kizárólag, angol és francia páciensek kezelésére specializálódtunk.

Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunk erősítéséhez munkatársat keresünk Hajbeültető orvos személyében.
ID: 3373922  Dátum zverejnenia: 26.4.2018