Asistent oddelenia administratívnej podpory

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
máj 2024
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Aktívna telefonická komunikácia s externými partnermi, zamestnancami spoločnosti a klientmi, vytváranie a spravovanie databáz spolupracovníkov/technikov špecialistov
  • Vyhľadávanie a oslovovanie nových potencionálnych spolupracovníkov
  • Aktívna každodenná práca s internetom, používanie webových prehliadačov a iných vyhľadávacích nástrojov
  • Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
  • Spracovávanie dokladov rôzneho charakteru
  • Vykonávanie prác v zmysle požiadaviek nadriadeného
  • Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou logistiky prebiehajúcich projektov
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka NEVYHNUTNÁ!
  • Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka vítaná.

Ďalšie príklady typickej náplne práce:

  • Koordinácia a organizácia podujatí a stretnutí
  • Podpora v oblasti ľudských zdrojov
  • Vyhľadávanie a príprava prezentácií
  • Administratívna podpora pri rôznych projektoch

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Komunikácia s externými partnermi a zamestnancami spoločnosti
  • Spracovávanie a organizácia dokumentov a úloh

Pracovná doba:

  • 8 hodín denne

  • Stabilná spoločnosť so zaujímavými projektmi
  • Možnosti vzdelávania a kariérneho rastu
  • Možnosť dlhodobého zamestnania
  • Práca v moderných kanceláriách aj z pohodlia domova

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie
  • Analytické zmýšľanie
  • Všeobecný rozhľad
  • Flexibilita a chuť ďalej sa vzdelávať
  • Zmysel pre systematickosť
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť a empatia
  • Prax v oblasti administratívy a komunikácie

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Habala
Tel.: +421910228760
E-mail: poslať životopis
ID: 4803674  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac