Zvárací inžinier/zvárací technológ (IWE/IWT)

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
jul - august 2023
Mzdové podmienky (brutto)
30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koordinácia zváračských prác, tvorba WPS, spracovanie zvarovej dokumentácie, príprava dokumentácie pred ukončením montáže, kontrola úplnosti a správnosti dokumentácie pred odovzdaním
a) priamy dozor nad zváraním na montážnom pracovisku a na predvýrobe – prevažne v potravinárskom a farmaceutickom priemysle, potrubné trasy, nerezový materiál
b) vedenie záznamov o činnostiach a denníku zvárania na potrubných trasách a o prevedených kontrolách pred, počas a po zváraní
d) tvorba máp zvarov, záznamy do máp zvarov (výkres, izometria) vrátane čísla zvarov a počtu zvarov
e) objednávky na NDT kontroly - VT, PT, RT, MT
f) vedenie zoznamu zváračov, zoznam chybovosti zváračov
g) vedenie, kontrola a obnovovanie certifikátov zváračov
h) zaistenie školení z bezpečnosti pri zváraní, zdravotné prehliadky zváračov a iné školenia v rámci montáže
ch) zabezpečenie zváracieho prídavného materiálu na dennej báze
i) celková kontrola zvárania podľa príslušných WPS, technologického postupu a výkresov, záznamy do denníkov zvárania
j) komunikácia a koordinácia v prípade nezhôd pri zváračských činnostiach
k) vstupné pracovné skúšky zváračov

Dlhodobá práca na rôznych projektoch po celej európskej únii, hradené vlastné ubytovanie na projektoch, úhrada vystavených faktúr do 15 dní, technická a administratívna podpora z kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, strojníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Platný certifikát IWE/IWT
- NJ alebo AJ – úroveň min B2
- Min SŠ technického zamerania s maturitou
- Vodičský preukaz skup. B
- Prax v odbore min 5 rokov

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4545151  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 30 EUR/hod.