Reagujte bez životopisu

Vodič ADR cisterny (plyny)

HOYER Slovenská republika, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
čím skôr, dohodou
1 900 EUR/mesiacv závislosti od odpracovaných hodín/mesiac (diéty tuzemské a zahraničné, nadčasy a príplatky za soboty, nedele, sviatky, prácu v noci sú preplácané podľa platných zákonov a predpisov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič automobilovej cisterny na prepravu kvapalných technických plynov (kyslík, dusík, vodík, CO2, argón) v SR a aj v rámci Európy (AT, HU, CZ, PL). Obsadzuje sa miesto na pozíciu "striedač" t.j. vodič po zaškolení bude podľa potreby jazdiť všetky druhy plynov. Miesto výkonu práce: Šaľa (prípadne Bratislava)

13. plat, pitný režim, príspevok na nákup hygienických potrieb, valorizácia platu

Prosím zašlite e-mailom životopis a motivačný list. Vybraných záujemcov pozveme na pohovor. Prosíme aby sa hlásili len záujemcovia z Bratislavy a blízkeho okolia.
Zaslaním životopisu uchádzač súhlasí s tým aby spoločnosť HOYER Slovenská republika s.r.o. spracovala údaje uvedené v životopise. Poskytnuté osobné údaje budú spracovávané výlučne v našej spoločnosti výhradne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. V prípade žiadosti o ukončenie spracovávania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

3

Prax vo vedení ťahačov, platné ADR osvedčenie, KKV, psychotesty.
- zodpovednosť, presnosť a pracovitosť

Slovenská pobočka nadnárodného koncernu HOYER. Preprava skvapalnených technických plynov v cisternách a vo fľašiach. Podrobné informácie o spoločnosti sú uvedené na stránke www.hoyer-group.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4023740  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac