Operátor/ka výroby

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,00 EUR /hod ( brutto) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Košickom kraji na Magnezitárskej 10 alebo pri letisku na Bahýľovej 1558 na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace, dochádzkové a výkonnostné bonusy.

Jedná sa o prácu v modernej a čistej prevádzke zameranú na výrobu kožených dielov pre poťahy do luxusných aút. Na uvedenú pozíciu Vás zaučíme priamo v tréningu na náklady spoločnosti Howe. Nehľadáme iba zamestnancov, ktorí ovládajú náš pracovný postup, ale aj zamestnancov, ktorí majú chuť učiť sa a pracovať v teame s možnosťou profesionálneho a osobnostného rastu. Nevyžadujeme nutne prax, tým pádom je práca vhodná aj pre absolventov. Nejedná sa o pasovú výrobu. Ide o prácu na 3 zmeny na výrobnej linke v nadnárodnej spoločnosti pre luxusné automobilové značky.
Práca v stoji, vhodná pre mužov aj ženy akéhokoľvek veku.

3,00€/hod + KAŽDÝ MESIAC 66€ MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS

Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny na čo Vám vždy v mesačnom predstihu spoločnosť zabezpečí stravné v hodnote 3,60 EUR (stravnú kartu možno využiť aj v obchodoch a reštauráciách).
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti. Ročný dochádzkový bonus ("13-ty plat") naďalej vo výške 330 EUR a kopec ďalších výhod ako stabilita, motivačný a odmeňovací systém.

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: howejob@howe.sk, alebo poštou na Howe Slovensko s.r.o., Magnezitarska 10 Košice 040 13. Životopis je možné taktiež osobne odovzdať na vrátniciach Howe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.7.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit
Spôsobilosť práce v stoji

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Magnezitárska 8
040 01 Košice

Kontakt

ID: 949257   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,00 EUR /hod ( brutto) + odmeny