Operátor/ka výroby Piece a Hide inspector

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
4,7 EUR/hod.Dochádzkový bonus vo výške 114 Euro / mesiac Bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 80 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v modernej a čistej prevádzke zameranú na výrobu kožených dielov pre poťahy do luxusných aút. Na uvedenú pozíciu (kontrola koží a vystrihnutých dielov) Vás zaučíme priamo v tréningu na náklady spoločnosti Howe.

Nehľadáme iba zamestnancov, ktorí ovládajú náš pracovný postup, ale aj zamestnancov, ktorí majú chuť učiť sa a pracovať v teame s možnosťou profesionálneho a osobnostného rastu.

Nevyžadujeme nutne prax, tým pádom je práca vhodná aj pre absolventov. Nejedná sa o pasovú výrobu. 3-zmenná práca na výrobnej linke v nadnárodnej spoločnosti pre luxusné automobilové značky.Práca v stoji, vhodná pre mužov a ženy akéhokoľvek veku.

Hodinová mzda 4,70 € + KAŽDÝ MESIAC 114€ MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS.

Práca na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace.

Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny, na ktoré Vám vždy v mesačnom predstihu spoločnosť zabezpečí stravné v hodnote 5,85 EUR (stravovaciu kartu možno využiť aj v obchodoch a reštauráciách).

Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected].Životopis je možné taktiež osobne odovzdať na vrátniciach Howe.
Informácie o výberovom konaní.
Ak spĺňate požadované kritéria pošlite nám váš životopis prostredníctvom portálu PROFESIA.SK alebo na adresu [email protected] (do predmetu správy nezabudnite uviesť pozíciu o ktorú sa uchádzate.)
Prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Vyhradzujeme si právo telefonicky kontaktovať len najvhodnejších uchádzačov .

Následne budete pozvaný na výberový konkurz.
Konkurz sa uskutoční na adrese : Bahýľová 1558 IMMO Park Košice (Letisko - hala č.4 )

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji.

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4788745  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.