Skladník/oddelenie pien - dvojzmenná prevádzka

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na oddelení pien - dvojzmenná prevádzka !
Zodpovednosť za sklad a skladové zásoby
Príjem, výdaj a manipulácia s tovarom
Pravidelné inventúry materiálu
práca s vysokozdvižným vozíkom

BONUSY
*mesačný dochádzkový bonus 114€ už počas skúšobnej doby!
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80€-200€

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci !!!

Stravné v sume 5,85€ naviac dotované nad rámec zákona.
Stravovanie priamo v objekte za zvýhodnené ceny
Práca v nadnárodnej spoločnosti
Stabilita
Motivačný a odmeňovací systém
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
Rôzne formy benefitov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky...

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Platnosť preukazu vysokozdvížneho vozíka - výhodou
Vodičský preukaz - výhodou
Ochota a chuť pracovať
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4743792  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.