Operátor/ka výroby Finishing - Iba ranná zmena

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova, Barca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA IBA NA RANNÚ ZMENU od 6:00 do 14:30 v Košiciach na Bahýľovej 1558 pri letisku na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace, dochádzkové a výkonnostné bonusy.

Jedná sa o prácu v modernej a čistej prevádzke zameranú na výrobu kožených dielov pre poťahy do luxusných áut. Na uvedenú pozíciu zaučíme priamo na prevádzke, práca vhodná aj pre absolventov.

Ide o prácu na výrobnej linke v nadnárodnej spoločnosti pre luxusné automobilové značky.

Práca v stoji, fyzická práca vhodná pre mužov aj ženy.

Základnú mzdu je možné navýšiť o :
*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,155 € za každú hodinu
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku

BONUSY
*mesačný dochádzkový bonus 114 €
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80 €

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci.

Stravné v sume 4,85 EUR formou stravovacej karty alebo finančný príspevok na stravovanie.
*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní.

Ak spĺňate požadované kritéria pošlite nám váš životopis prostredníctvom portálu PROFESIA.SK alebo na adresu [email protected] (do predmetu správy nezabudnite uviesť pozíciu o ktorú sa uchádzate.)
Prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Vyhradzujeme si právo telefonicky kontaktovať len najvhodnejších uchádzačov .

Následne budete pozvaný na výberový konkurz.
Konkurz sa uskutoční na adrese : Bahýľová 1558 IMMO Park Košice (Letisko - hala č.4 )

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť pre prácu v stoji.

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3593396  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,35 EUR/hod.