Elektrikár / Údržbár

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika porúch strojov a zariadení - elektrických aj mechanických
Práce na zariadeniach s riadiacimi systémami PLC, pneumatika, hydraulika
Denná údržba a oprava strojov
Pravidelná kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
Preventívna údržba na základe plánov údržby
Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
Inštalovanie a uvádzanie nových strojov do prevádzky
Údržba budov a areálu

Základnú mzdu je možné navýšiť o :

*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,02€ za každú hodinu
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku
*mzdový príplatok za prácu v noci 1,61€ za každú hodinu

BONUSY

*mesačný dochádzkový bonus 114€
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80€
*bonus za zaúčanie nového zamestnanca 10-30€

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci !!!

*Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny .
Stravné v sume 5,85 EUR
*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
/Rôzne formy benefitov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky, vitamíny, čerstvé ovocie,.....

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected]
Ak spĺňate požadované kritéria pošlite nám váš životopis prostredníctvom portálu PROFESIA.SK alebo na adresu [email protected] (do predmetu správy nezabudnite uviesť pozíciu o ktorú sa uchádzate).
Prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Vyhradzujeme si právo telefonicky kontaktovať len najvhodnejších uchádzačov .
Následne budete pozvaný na výberový pohovor.
Pohovor sa uskutoční v priestoroch spoločnosti HOWE na adrese : Magnezitárska 10 , 040 13 Košice

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, mechatronik, údržbár, mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nutnosť elektrotechnického minima - § 21 - Elektrotechnik
Výhodou § 22 - Samostatný elektrotechnik
Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení zverených úloh, precíznosť
Manuálna zručnosť, technické a kreatívne myslenie
Minimálne ročné skúsenosti na podobnej pozícii
Skúsenosti s automatizáciou, pneumatikou, hydraulikou,
Prax v spoločnosti so zavedenými systémami kvality výhodou
Flexibilita počas plnenia úloh

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žaneta Šofranková
Tel.: +421557979038
E-mail: poslať životopis
ID: 3369527  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,6 EUR/hod.