Upratovačka/ zmeny 7,5 hod.denne

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.odmeny za dobrú dochádzku, výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie šatní, WC, kancelárskych priestorov v areáli spoločnosti
Starostlivosť o čistotu a poriadok
Práca v dvojzmennej prevádzke

Základnú mzdu je možné navýšiť o :
*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,02 € za každú hodinu
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku

BONUSY
*mesačný dochádzkový bonus 114 €
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80 €

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci.

Stravné v sume 5,48 EUR navyše dotované nad rámec zákona .
*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
/Rôzne formy benefitov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky, vitamíny, čerstvé ovocie/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Ochota a chuť pracovať
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Dochvíľnosť
- Precíznosť

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3330340  Dátum zverejnenia: 22.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.