Team leader - vedúci tímu vo výrobe

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie práce vo výrobnom procese a zodpovednosť za motivovanie svojho tímu
Práca na 3 zmeny na najnovších výrobných linkách
Stabilita vďaka viacročnému zázemiu
Zodpovednosť za bezpečnosť a čistotu na pracovisku
Práca vhodná pre mužov aj ženy

Základnú mzdu je možné navýšiť o :

*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,02€ za každú hodinu
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku

BONUSY
*dochádzkový bonus vo výške až 114€ každý mesiac !!!
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80€

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci.

*Stravné dotované nad rámec zákona do sumy 4,85€ .
*Stravovanie v našom bufete možné za zvýhodnené ceny .

*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.

Rôzne formy benefitov podľa nastaveného systéme ako:
- MDD balíčky,
- mikulášske balíčky,
- narodeninové balíčky

V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na rovnováhu osobného a pracovného života.
Dochádzkové a výkonnostné bonusy
Stravovanie priamo v objekte za zvýhodnené ceny
Možnosť práce nadčas
Možnosť kariérneho rastu
Rôzne komunikačné školenia ako benefit
Príjemný mladý a proaktívny kolektív
Práca v nadnárodnej spoločnosti

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected], alebo poštou na Howe Slovensko s.r.o., Magnezitárska 10 Košice 040 01

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.4.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Dobrý zrak, správny farbocit je nutnosť !
Spôsobilosť práce v stoji,
Zodpovednosť, precíznosť
Skúsenosti s riadením tímu (vedenie dochádzky, riešenie rotácií zamestnancov, personálneho pokrytia)
Komunikačné zručnosti

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žaneta Šofranková
Tel.: +421557979038
E-mail: poslať životopis
ID: 3251337  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.