Zástupca vedúceho údržby - Maintenance leader deputy

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pracovníkov údržby
Denná údržba strojov a zariadení
Pravidelná kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
Preventívna údržba na základe plánov údržby
Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
Inštalovanie a uvádzanie nových strojov do prevádzky

- Zaujímavé platové ohodnotenie a príjemný kolektív
- Prostredie nadnárodnej spoločnosti poskytujúcej aj lokálnu skúsenosť
- Balík benefitov
- Ročný dochádzkový bonus v hodnote 330 EUR
- Stravné lístky v hodnote 4,30 EUR vždy mesiac dopredu
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- platné vyhlášky a osvedčenia v zmysle zákona
- odborná spôsobilosť elektrotechnikov
- presnosť, dôslednosť pri plnení zverených úloh
- precíznosť
- systematickosť, analytické myslenie
- skúsenosti s riadením tímu

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2395011  Dátum zverejnenia: 22.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 €