Zámočník/Zvárač

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 10, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,00 € hod/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke a zváračské práce
Denná údržba a oprava lisovacích nožov používaných vo výrobe
Pravidelná kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
Oprava a preventívna údržba strojov
Preventívna údržba na základe plánov údržby
Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
Inštalovanie a uvádzanie nových strojov do prevádzky

MESAČNÝ MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS V HODNOTE 66 EUR
výkonnostné bonusy
ročný motivačný bonus za dochádzku v hodnote 330 EUR
stravovanie priamo v objekte za zvýhodnené ceny
zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník, údržbár,mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platné vyhlášky v zmysle zákona
Zváračské oprávnenie
Samostatnosť a zodpovednosť pri riešení zverených úloh, precíznosť
Manuálna zručnosť, technické myslenie,
Min. 2 roky prax
Skúsenosti s automatizáciou, pneumatikou, hydraulikou,
Prax v spoločnosti so zavedenými systémami kvality výhodou
Komunikácia v Anglickom jazyku výhodou

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2171804  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,00 € hod/ brutto