Lead Sales Administrator

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska 10, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba cenových ponúk (excel)
Riadenie RFQ procesu v spolupráci s inými oddeleniami
Zabezpečenie správnosti a aktualizácia cien v systéme v súlade s cenovými ponukami
Naceňovanie zmenových konaní v spolupráci s inými oddeleniami
Archivácia cenových ponúk
Zodpovednosť za naplnenie požiadavok auditu vo vzťahu k cenotvorbe
Cenové analýzy a porovnania zmien cien v exceli

Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavé platové ohodnotenie
Stravné lístky v hodnote 4,30 € prostredníctvom stravovacej karty Ticket Restaurant
Balík firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5 ročná prax na podobnej pozícii
Prax v automobilovom priemysle alebo strojárenskej výrobe výhodou
Riadenie projektov samostatne, schopnosť pracovať pod tlakom podľa automotive noriem VDA, ISO, IATF
Zodpovednosť pri riešení zverených projektov
Technické myslenie a plánovanie úloh podľa požiadaviek zákazníka
Práca s PC MS Office, AutoCad
V prípade potreby sa zúčasťňovať služobných ciest

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2116382  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € (brutto)