Referent predaja

Miesto práce
Istebné
Termín nástupu
Dohodou
1 185 EUR/mesiac+ mesačná variabilná odmena 0 - 8% základnej mzdy + 0 - 90 € mesačný dochádzkový bonus + bonus za odpracované roky, garantované navýšenie základnej mzdy po odpracovaní 1 roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia odbytu v rámci spoločnosti
  • Zabezpečenie prepravného procesu výrobkov a materiálu v zmysle colných, daňových a firemných nariadení
  • Ovládanie procesov a náležitostí pri realizácii zahraničného obchodu
  • Vystavovanie a odosielanie objednávok na prepravu
  • Spracovávanie vytvorených a stornovaných objednávok
  • Pripravovanie podkladov pre potreby účtovníctva a fakturáciu
  • Zabezpečenie kompletnosti dokumentácie pre audity
  • Komunikácia so zákazníkmi, zákazníckym centrom a prepravcami aj v cudzom jazyku
  • Spolupráca pri inventarizácii
  • Vypracovávanie cenových ponúk na prepravu na základe požiadaviek zákazníkov

  • Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
  • Flexibilná pracovná doba
  • Homeoffice v zmysle interných pravidiel
  • Príspevok na DDS od zamestnávateľa
  • Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
  • Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
  • Stravné hradené nad rámec zákona
  • Príspevok na dopravu

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše hore uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 2 roky skúseností na oddelení exportu vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

2

  • Prax na podobnej pozícii - PODMIENKOU
  • Znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka - PODMIENKOU
  • Komunikačné zručnosti, logické myslenie, flexibilita, odolnosť voči stresu
  • Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4515479  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 185 EUR/mesiac