Logo HOVAL, s.r.o.

Nákupca

HOVAL, s.r.o.

Miesto práce
Istebné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 333 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna mesačná základná mzda, + mesačné prémie 0 - 8% základnej mzdy , mesačný dochádzkový bonus 0 - 90 €, príspevok na stravu 5,1 € / deň - zamestnanec si hradí len 0,93 €, bonus za odpracované roky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dopytovanie a vyhodnocovanie ponúk od dodávateľov
- vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi materiálov a služieb
- vytváranie kontraktov, vystavovanie objednávok
- preverovanie a nahrávanie potvrdení objednávok
- nahrávanie a údržba kmeňových dát v SAP
- riešenie upomienok a odchýlok objednávok s dodávateľmi
- kontrola blokovaných faktúr
- spolupráca s oddelením plánovania a internými zákazníkmi
- spracovávanie dodávateľských reklamácií
- sledovanie meškajúcich dodávok a ich denná evidencia
- zabezpečenie dostupnosti a kvality nakupovaných materiálov a služieb
- operatívne riešenie problémov s externými kooperáciami na dennej báze
- riadenie krátko-, stredno- a dlhodobých projektov v rámci svojej pozície
- plnenie fixne stanovených cieľov po dohode s nadriadenými
- forecasting

- Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
- Flexibilná pracovná doba
- Homeoffice v zmysle interných pravidiel
- Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
- Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
- Stravné hradené nad rámec zákona
- Príspevok na dopravu

Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

operatívny nákupca

Počet rokov praxe

1

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
- znalosť nemeckého jazyka - VÝHODOU
- prax na podobnej pozícii
- znalosť MS Office
- znalosť práce so SAP - výhodou
- samostatnosť, angažovanosť, iniciatíva
- analytické myslenie a postupy
- komunikačné zručnosti
- schopnosť vyjednávania a presadzovania

Hoval je jednou z popredných medzinárodných spoločností pre riešenia vnútornej klimatizácie. Viac ako 75 rokov skúseností nás neustále motivuje k navrhovaniu inovatívnych systémových riešení. Vyrábame kompletné systémy pre vykurovanie, chladenie a vetranie do viac ako 50 krajín.

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4506858  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 333 EUR/mesiac