Manažér oddelenia nákupu

Miesto práce
Istebné
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiackonečná mzda závisí na preukázaných skúsenostiach a seniorite kanditáda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vytvára, rozvíja a udržiava organizačnú štruktúru nákupu s ohľadom na strategické ciele spoločnosti
  • Vedie, rozvíja, koučuje tímy priameho a nepriameho nákupu
  • Vytvára a implementuje postupy a systémy obstarávania v súlade s požiadavkami skupiny Hoval
  • Definuje a realizuje stratégie dodávateľov pre príslušné komoditné skupiny
  • Zodpovedá za riadenie rizika dodávok, včas eskaluje úzke miesta a definuje opatrenia na elimináciu rizika omeškania dodávok
  • Úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniam (hlavne oddelenie inžinieringu a výroby) pri vypracovaní trhových analýz, nových trendov a návrhov na inovácie produktov
  • Riadi hodnotenie dodávateľov s cieľom vytvoriť dlhotrvajúce partnerstvá s vzájomným prospechom
  • Analyzuje aktuálny stav a trendy na komoditnom trhu a podáva reporty vedeniu spoločnosti
  • Vykonáva benchmarking a tendre nepriamych komodít a služieb s cieľom znížiť náklady
  • Proaktívne vedie celoskupinové iniciatívy na neustále zlepšovanie procesov obstarávania a zásobovania

  • Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
  • Flexibilná pracovná doba
  • Homeoffice v zmysle interných pravidiel
  • Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
  • Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
  • Stravné hradené nad rámec zákona
  • Príspevok na dopravu

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákup a prokurement

Počet rokov praxe

3

  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - PODMIENKOU
  • prax na podobnej pozícii - PODMIENKOU
  • výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • strategické myslenie
  • znalosť strategického plánovania
  • schopnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • spoľahlivosť a flexibilita
  • znalosť práce so SAP - výhodou

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4497021  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac