Montážny pracovník vo výrobe vzduchotechniky

HOVAL, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v 3 zmennej prevádzke
- Montáž vzduchotechnických jednotiek podľa výkresovej dokumentácie
- Samostatná práca na montážnom stole - NIE na výrobnej linke
- Doťahovanie, silikonovanie, skrutkovanie výmenníkov, montáž klapiek
- Balenie
- Výstupná kontrola

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

660 € nást.plat + mesačne 0 - 18% osobné ohodnotenie, + mesačne 0 - 53 € dochádzkový bonus, 2 € / h extra príplatok nad rámec ZP za prácu v noci. Spolu - pri plnení výkonnostnej a kvalitatívnej normy cca 1002,- € brutto bez nadčasu + príplatky za nadčas nad rámec Zákonníka Práce podľa pravidel uvedených v Kolektívnej zmluve, gastrolístky v hodnote 4 €/ 8 hodín, 72% ich hodnoty hradí zamestnávateľ, plus 200 € jednorazový náborový príspevok

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Zaškolenie
- Sociálny program nad rámec Zákonníka práce dohodnutý v Kolektívnej zmluve

Vaše životopisy zasielajte mailom alebo prineste osobne. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Práca na 3 zmeny- PODMIENKOU
- Manuálna zručnosť - PODMIENKOU
- Ochota učiť sa
- Presnosť, dôslednosť
- Základy čítania výkresovej dokumentácie - výhodou

Spoločnosť vyrába kotly na ústredné vykurovanie (na spaľovanie plynu, dreva a oleja) a vzduchotechniku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pod Javorkom 264
027 53 Istebné

Kontakt

ID: 3734649   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   660 € nást.plat + mesačne 0 - 18% osobné ohodnotenie, + mesačne 0 - 53 € dochádzkový bonus, 2 € / h extra príplatok nad rámec ZP za prácu v noci. Spolu - pri plnení výkonnostnej a kvalitatívnej normy cca 1002,- € brutto bez nadčasu + príplatky za nadčas nad rámec Zákonníka Práce podľa pravidel uvedených v Kolektívnej zmluve, gastrolístky v hodnote 4 €/ 8 hodín, 72% ich hodnoty hradí zamestnávateľ, plus 200 € jednorazový náborový príspevok