Konštruktér

Miesto práce
Istebné
Termín nástupu
Dohodou
základná mzda 1360 ,- € brutto, + ďalšie zložky mzdy, ktoré budú odkomunikované pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj a dizajn nových produktov
  • Návrh a spracovanie špeciálnych projektov
  • Realizácia prototypov do sériovej výroby
  • Tvorba kmeňových dát pre zostavovanie zoznamov dielov, ich nákupu a dokumentácie
  • Podpora výrobného procesu pri výrobe špeciálnych konštrukcií
  • Optimalizácia a podpora výrobného procesu
  • Údržba výrobných dokumentov a kmeňových dát

  • práca v zahraničnej spoločnosti pôsobiacej 15 rokov na Slovensku
  • zaškolenie, aj v zahraničí
  • sociálny program nad rámec ZP dohodnutý v Kolektívnej zmluve
  • iné

Vaše životopisy posielajte v Slovenskom a v Anglickom alebo Nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, KTORÍ BUDÚ SPĹŇAŤ VYŠŠIE UVEDENÉ POŽIADAVKY!

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť práce s programom 3D - PODMIENKOU ( CATIA, Pro Engineer, Creo, Inventor, Solid Works, Solid Edge)
  • aktívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka - PODMIENKOU
  • strojárske vzdelanie odbor vzduchotechnika - výhodou
  • znalosť relevantných noriem - výhodou
  • skúsenosti s konštr. vetracích a klimatizačných zariadení - výhodou
  • základná znalosť práce so SAP-om - výhodou
  • samostatnosť, flexibilita

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2255454  Dátum zverejnenia: 29.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1360 ,- € brutto, + ďalšie zložky mzdy, ktoré budú odkomunikované pri osobnom pohovore