Čašník, barman

Housecenter s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 080 EUR/mesiacHodinová mzda je 6 euro v čistom na hodinu, príspevok v hotovosti na stravu ku mzde, plus Tip

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha hostí, zodpovednosť za čistotu reštaurácie
• Dodržiavanie prevádzkových štandardov
• Vynikajúca znalosť jedál a nápojov ponúkaných v strediskách F & B
• Aktívny servis podľa požiadaviek hosťa
• Príprava a obsluha nápojov v súlade s prevádzkovými štandardmi
• Čistota reštaurácie , baru a terasy
• Zodpovednosť za čistotu a poriadok v zamestnaneckých priestoroch reštaurácie
• Účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
• Kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventúra tovaru
• Zabezpečovanie spokojnosti hostí
• Úzka spolupráca s oddeleniami F & B, vedúcim smeny a oddelením rezervácií
• Práca na smeny

Možnosť karierneho rastu,
Príspevky na stravu .
Práca v historickom meste Hlavného mesta.
Príjemné prostredie .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, ovládanie práce s registračnou pokladňou, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

Housecenter s.r.o. momentálne hľadá uchádzačov na pozíciu pekar/pekarka , čašík, barman, kuchár ,barback do prevádzky Cafe Mayer na Hlavnom Námestí v BRATISLAVE.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4484015  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac