Analytik personálnych a mzdových systémov

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 2 000 EUR/mesiac• fixná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta (ukáž nám skúsenosti a radi im prispôsobíme mzdu); ku fixnej mzde je možnosť získať pravidelnú výkonnostnú odmenu, ktorá sa odvíja od schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád robíš analýzy, baví Ťa využívať moderné technológie pre zefektívňovanie procesov a hľadáš výzvu v dynamickej spoločnosti? Potom je táto pozícia pre Teba!
Naša spoločnosť už 20 rokov vyvíja a implementuje inovatívny mzdový systém, ktorý využívajú tisícky spokojných užívateľov na Slovensku. Neustále sa snažíme posúvať hranice a hľadáme talentovaných ľudí, ktorí nám pomôžu formovať budúcnosť personálneho a mzdového manažmentu.
Pod vedením skúseného metodika budeš ako Analytik personálnych a mzdových systémov zodpovedný za:
• analýzu a návrhy úprav existujúceho mzdového systému s cieľom zachovať legislatívny súlad, zefektívniť procesy zákazníkov a zvýšiť jeho užívateľskú prívetivosť,
• sledovanie trendov v oblasti mzdového a personálneho manažmentu a konkurenčných riešení,
• analýzu legislatívy v oblasti miezd a personalistiky a jej implementáciu do systému,
• prípravu zrozumiteľných zadaní pre vývojárov a úzku spoluprácu s nimi,
• tvorbu užívateľskej dokumentácie k systému a novým funkcionalitám,
• dôkladné testovanie nových funkcií a riešenie prípadných problémov.

• možnosť pracovať v hybridnom režime (kancelária / homeoffice),
• flexibilný pracovný čas,
• príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
• príspevok zo sociálneho fondu na rôzne aktivity (relaxačné, športové, kultúrne aktivity, zdravotná starostlivosť),
• voľné vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
• samozrejmosťou je služobný notebook a mobil,
• zabezpečený pitný režim na pracovisku,
• sick day,
• vzdelávanie, firemná knižnica, či účasť na konferenciách a seminároch,
• eventy a teambuildingy rôzneho druhu niekoľkokrát ročne.

Okrem týchto benefitov ti ešte ponúkame:
• možnosť pracovať na strategicky dôležitom produkte s reálnym dopadom na tisícky zamestnávateľov a státisíce zamestnancov,
• možnosť učiť sa od tých najlepších,
• prácu v dynamickej a inovatívnej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na odbornosť a osobný rozvoj,
• konkurenčné finančné ohodnotenie,
• priateľský kolektív a príjemnú pracovnú atmosféru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
• minimálne 2 roky praxe v oblasti analýzy a návrhu informačných systémov,
• pokročilé znalosti mzdovej legislatívy a personalistiky,
• skúsenosti s prácou v tíme a výborné komunikačné zručnosti,
• analytické a logické myslenie,
• schopnosť samostatnej práce a zodpovednosť,
• znalosť práce s MS Office a s databázovými systémami (výhodou).

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Agyagosová
E-mail: poslať životopis
ID: 4798014  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac