Projektový manažér

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Ihneď
2 200 EUR/mesiac- fixná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta (ukáž nám skúsenosti a radi im prispôsobíme mzdu); ku fixnej mzde je možnosť získať pravidelnú výkonnostnú odmenu, ktorá sa odvíja od schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme skúseného a motivovaného projektového manažéra, ktorý sa postará o plánovanie a riadenie projektov v našej softvérovej spoločnosti od začiatku do konca. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti s vedením tímu, schopnosť efektívne komunikovať s rôznymi zainteresovanými stranami a schopnosť riešiť problémy a konflikty. Ak si človek s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, skúsenosťou v projektovom riadení a ambíciami viesť tím k úspechu, neváhaj čítať ďalej a ešte dnes sa staň súčasťou nášho HOURáckeho tímu! #mysmehour​

Náplň práce:

- projektový manažment počas celého trvania projektu,

- plánovanie, riadenie, motivácia členov projektového tímu,

- komunikácia so zákazníkom vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu,

- návrh aj aplikácia riešenia na elimináciu projektových rizík,

- aktívne sledovanie progresu na projekte a pravidelné sumarizovanie plnenia plánov,

- manažovanie a alokovanie zdrojov v rámci projektu,

- vypracovanie harmonogramu prác pre realizovanie projektu,

- dohľad nad dodržiavaním rozsahu projektu a termínov projektu,

- zlepšovanie projektových procesov.​

​- možnosť pracovať full-remote,

- po dohode možnosť pracovať v hybridnom režime (kancelária / home-office),

​- flexibilný pracovný čas,

​- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce

​- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,

​- príspevok zo sociálneho fondu na rôzne aktivity (relaxačné, športové, kultúrne aktivity, zdravotná starostlivosť),

​- voľné vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,

​- samozrejmosťou je služobný notebook a mobil,

​- zabezpečený pitný režim na pracovisku,

​- sick day,

​- vzdelávanie, firemná knižnica, či účasť na konferenciách a seminároch,

​- eventy a teambuildingy rôzneho druhu niekoľkokrát ročne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť problematiky projektového manažmentu a informačných technológií,

​- komunikačné a facilitačné zručnosti na vysokej úrovni,

- dobré manažovanie času.​

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4795888  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac