Konzultant HR systémov

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac- fixná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta; - ku fixnej mzde je možnosť získať pravidelnú výkonnostnú odmenu, ktorá sa odvíja od schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a flexibilného kolegu/kolegyňu s praxou v oblasti spracovania dochádzky a/alebo miezd.

Aká bude Tvoja náplň práce?
• analýza požiadaviek zákazníkov, návrh a následná prezentácia riešenia,
• implementácia systému u zákazníkov (najmä on-line),
• prezentácia systému (najmä on-line) pre potenciálnych zákazníkov v rámci podpory pre kolegov z obchodného oddelenia,
• konzultácie a podpora zákazníkov – služby hot-line a service desk,
• realizovanie školení (najmä on-line),
• príprava užívateľskej dokumentácie,
• testovanie nových funkcií systému,
• spolupráca s kolegami pri realizácii implementácií, hot-line, a i.

Okrem štandardných benefitov ako:
- flexibilný pracovný čas,
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- príspevok zo sociálneho fondu na rôzne aktivity,
- príspevok na vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
- samozrejmosťou je notebook a mobilný telefón,
- vzdelávanie a firemná knižnica,
- odmena za doporučenie nového kolegu,
- sick day, voľno na svadbu,
- výhody pri životných/profesijných výročiach,

ti ešte ponúkame:
- pomocnú ruku pri všetkých problémoch,
- zmysluplnú prácu so šikovnými kolegami, ktorí ju majú radi a veria, že môžu pomôcť ľuďom a priniesť im skutočnú hodnotu,
- kolegov aj nadriadených otvorených novým možnostiam a výzvam.

Viac o našej firme sa dozvieš na www.hour.sk

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj poslať svoj životopis. Do sprievodného textu prosím nezabudni uviesť, prečo si myslíš, že by si bol vhodným adeptom na uvedenú pozíciu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť,
• schopnosť pracovať samostatne, ale súčasne byť aj tímový hráč,
• analytické a logické myslenie, zmysel pre detail,
• zrozumiteľné vyjadrovanie, gramaticky a štylisticky správny písomný prejav,
• príjemné vystupovanie a pozitívny prístup k zákazníkovi,
• proaktívny a efektívny prístup k riešeniu pracovných úloh, flexibilita a odolnosť voči stresu,
• znalosť Zákonníka práce a zákonov týkajúcich sa problematiky miezd výhodou,

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4538527  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac