Referent personalistiky a účtovníctva

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiacmzda závislá od schopností a skúseností kandidáta/-tky;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu s praxou, ktorý/á má vlastný hnací motor a nebude sa báť rozmanitej pracovnej činnosti z oblasti personalistiky a účtovníctva, a to:

- spracovanie dokumentácie súvisiacej so životným cyklom zamestnanca v súlade so Zákonníkom práce, (nástupy, výstupy, zmeny a i.),
- vedenie osobných zložiek zamestnancov vo fyzickej i elektronickej forme,
- spracovanie dochádzky, výpočet nároku na stravné,
- spracovanie cestovných príkazov,
- evidencia prideleného majetku v IS,
- vystavovanie odberateľských faktúr,
- mesačné reporty, štatistiky súvisiace s oblasťou personalistiky a účtovníctva,
- práca s IS Human/IS Humanet,
- iné pravidelné/operatívne činnosti z oblasti personalistiky, miezd, či účtovníctva.

- flexibilný pracovný čas,
- po zapracovaní možnosť čiastočného home office,
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
- príspevok zamestnávateľa zo sociálneho fondu na rôzne aktivity,
- príspevok na vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
- samozrejmosťou je Notebook a mobil,
- zabezpečený pitný režim na pracovisku,
- sick day,
- vzdelávanie a firemná knižnica,
- eventy a teambuildingy rôzneho druhu.

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať. Nezabudni tiež uviesť, prečo by sme si mali vybrať práve teba.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Účtovníctvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- skúsenosť so softvérom pre spracovanie miezd/dochádzky/účtovníctva - podmienkou,
- aktívny človek s chuťou pracovať a rozvíjať sa,
- zodpovedný, lojálny a diskrétny pri spracovaní údajov,
- človek, ktorý sa zameriava na hľadanie spôsobov, nie dôvodov,
- priateľský, komunikatívny a nekonfliktný typ človeka.

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4341332  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac