C# programátor

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ výkonnostná odmena, ktorá sa odvíja od schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu (junior/senior), ktorý:
- má pokročilú znalosť programovacieho jazyka C#,
- skúsenosti s vývojom webových aplikácií na platforme ASP.NET,
- znalosť práce s databázami.

Spolupracovať bude na projekte pre jedného z našich najväčších zákazníkov, a to:
- rozšírenie existujúceho riešenia (IS Humanet) o nové moduly a funkcionality podľa požiadaviek zákazníka,
- práca vo vývojovom prostredí Visual Studio v programovacom jazyku C#,
- návrh dátových modelov a implementácia aplikačnej logiky na základe špecifikácie/analýzy,
- tvorba užívateľského rozhrania použitím pripravenej UI knižnice na platforme ASP.NET WebForms.

Ponúkame pracovný pomer na dobu určitú začiatok/koniec projektu.
Po jeho skončení projektu možnosť spolupracovať na ďalších významných projektoch spoločnosti.

- flexibilný pracovný čas,
- po zapracovaní možnosť pracovať v office i home office,
- centrála v Žiline, pobočky Piešťany a Košice,
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
- príspevok zamestnávateľa zo sociálneho fondu na rôzne aktivity,
- príspevok na vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
- samozrejmosťou je Notebook a mobil,
- zabezpečený pitný režim na pracovisku,
- sick day,
- vzdelávanie a firemná knižnica,
- eventy a teambuildingy rôzneho druhu.

Viac o našej firemnej kultúre: www.cocuma.sk/company/hour/ .

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj poslať svoj životopis, prípadne nás kontaktujte emailom, telefonicky.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

- znalosť nasledovných technológií/aplikácií je výhodou:
o vývojové prostredie Microsoft Visual Studio,
o databázový server MS SQL Server,
o vývoj webových služieb / API,
o skúsenosti s architektúrou ASP.NET WebForms,
o vývoj desktopových aplikácií,
o TFS version control,
- skúsenosti s riešeniami IS v oblasti ľudských zdrojov výhodou,
- samostatnosť, analytické a logické myslenie, tvorivosť, presnosť a dôslednosť, zodpovednosť.

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3932972  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac