C# programátor

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ výkonnostná odmena, ktorá sa odvíja od schopností a výkonu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu (junior/senior), ktorý by nám pomohol na projekte pre jedného z našich najväčších zákazníkov. Náplňou práce by bolo:

- rozšírenie existujúceho riešenia (IS Humanet) o nové moduly a funkcionality podľa požiadaviek zákazníka,
- práca vo vývojovom prostredí Visual Studio v programovacom jazyku C#,
- návrh dátových modelov a implementácia aplikačnej logiky na základe špecifikácie/analýzy,
- tvorba užívateľského rozhrania použitím pripravenej UI knižnice na platforme ASP.NET WebForms.

Ponúkame pracovný pomer na dobu určitú začiatok/koniec projektu.
Po jeho skončení projektu možnosť spolupracovať na ďalších významných projektoch spoločnosti.

- flexibilný pracovný čas,
- po zapracovaní možnosť pracovať na pobočke/home office,
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
- príspevok zamestnávateľa zo sociálneho fondu na rôzne aktivity,
- príspevok na vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
- samozrejmosťou je Notebook a mobil,
- zabezpečený pitný režim na pracovisku,
- sick day,
- vzdelávanie a firemná knižnica,
- eventy a teambuildingy rôzneho druhu.

Viac o našej firemnej kultúre: www.cocuma.sk/company/hour/ .

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte poslať svoj životopis, prípadne nás kontaktujte emailom, telefonicky.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
ASP.NET - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilá znalosť programovacieho jazyka C#,
- skúsenosti s vývojom webových aplikácií na platforme ASP.NET ,
- znalosť práce s databázami,
- znalosť nasledovných technológií/aplikácií je výhodou:
o vývojové prostredie Microsoft Visual Studio,
o databázový server MS SQL Server,
o vývoj webových služieb / API,
o skúsenosti s architektúrou ASP.NET WebForms,
o vývoj desktopových aplikácií,
o TFS version control,
- skúsenosti s riešeniami IS v oblasti ľudských zdrojov výhodou,
- samostatnosť, analytické a logické myslenie, tvorivosť, resnosť a dôslednosť, zodpovednosť.

Už od roku 1993 vyvíjame, implementujeme a zabezpečujeme aktívnu podporu pre naše vlastné riešenia, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu mnohých slovenských spoločností.

Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné. Spokojnosť našich zákazníkov je a bude pre nás vždy na prvom mieste.

Hlavnými oblasťami, ktoré zastrešujú naše riešenia, sú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy a dochádzka, a oblasť účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

M. R. Štefánika 836/33
010 01 Žilina
ID: 3932972  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac