Konzultant pre oblasť miezd a mzdového SW

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € v závislosti na skúsenostiach + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a stretávaš nových ľudí a láka Ťa projektový manažment? Si IT zdatný/á, rád/a sa neustále učíš nové veci a oblasť personalistiky a miezd Ti je blízka?

A páčila by sa Ti takáto náplň práce?:
- analýzy a konzultácie zákazníkom v oblasti personalistiky a miezd,
- implementácia našich SW riešení u zákazníka,
- spolupráca na vývoji a testovaní riešení,
- projektový manažment,
- služobné cesty v rámci SR.

- pružný pracovný čas,
- po adaptácii možnosť príležitostne pracovať z domu,
- firemné eventy a teambuildingy,
- vzdelávanie,
- príspevok na DDS,
- pitný režim,
- firemná knižnica ,
- oddychová miestnosť s TV a Xbox.

Chceš bližšie spoznať našu firemnú kultúru? Viac informácií nájdeš tu: https://www.cocuma.sk/company/hour/ .

Ak si sa našiel/šla v popise tejto pozície, pošli nám, prosím Tvoj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- tímový hráč,
- výborné komunikačné zručnosti,
- prozákaznícka orientácia,
- zameranie na rešienie problémov,
- zodpovedný prístup,
- analytické a logické myslenie,
- veľmi dobré schopnosti v oblasti analýzy dát a importov,
- skúsenosti v oblasti personalistiky a miezd výhodou,
- znalosť mzdového programu HUMAN alebo Humanet výhodou,
- základná znalosť SAP výhodou.

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3648959  Dátum zverejnenia: 22.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € v závislosti na skúsenostiach + kvartálne odmeny