Účtovník

HOUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 € + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva
- zodpovednosť za mesačnú závierku účtovníctva
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, dodávateľské faktúry a pod.)
- príprava príkazov na úhradu
- vypracovávanie daňových priznaní DPH, DPPO, DMV
- príprava súhrnných a kontrolných výkazov
- inventarizácia účtov
- zabezpečenie komunikácie s daňovým úradom, audítormi a ostatnými inštitúciami
- príprava časti štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu
- príprava podkladov pre reporting podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

- práca v úspešnej a etablovanej spoločnosti
- odborný rozvoj
- firemné akcie
- práca v priateľskom kolektíve
- flexibilný pracovný čas

Svoj životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte e-mailom na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- precíznosť a dôslednosť,
- samostatnosť,
- komunikačné zručnosti,
- aktívny a efektívny prístup k riešeniu pracovných úloh,
- tímový hráč,
- schopnosť syntetického a analytického myslenia

Už od roku 1993 spoločnosť HOUR vyvíja, implementuje a prináša kvalitné a spoľahlivé riešenia do HR procesov, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu tisícom slovenských spoločností. Našim základným poslaním je prinášať hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku. Sledujeme najnovšie technické a technologické trendy a snažíme sa ich uplatniť v našich produktoch. Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné.

Softvérové riešenia HOUR komplexne zastrešujú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy, dochádzka, organizačné riadenie, získavanie zamestnancov, vzdelávanie zamestnancov, hodnotenie zamestnancov, sociálna starostlivosť, či BOZP a oblasť podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3463228  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € + kvartálne odmeny