Servisný technik wellness zariadení

HOTTUB Sauna & Wellness, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
Od 1 400 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy. Výška mzdy v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia, servis a údržba hydromasážnych vírivých bazénov, bazénovej technológie, saunových technológií a wellness zariadení.

Služobné auto, služobný mobil, služobný notebook. Ponúkame veľmi stabilnú prácu s dlhodobou perspektívou uplatnenia sa v odbore a relevantné platové podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektroinštalácia / Vodoinštalácia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v odbore elektroinštalácia / vodoinštalácia - NUTNÁ!
Vyhláška samostatný elektrikár - NUTNÁ!
Požadujeme čistý register trestov.
Hľadáme manuálne a technicky zručného človeka s vysokou mierou zodpovednosti, samostatnosti a loajálnosti. Požadujeme príjemné vystupovanie, slušnosť, pro-zákaznícky prístup, záujem o danú oblasť a schopnosť samostnatného riešenia problémov.

Jeden z najväčších a najstarších importérov značkových wellnes produktov /vírivky, sauny, celoročné bazény, terapeutické zariadenia/ pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1514410  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac