Špeditér medzinárodnej nákladnej dopravy

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Šenkvická cesta, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 030 EUR/mesiacVyššie uvedený nástupný plat (od) 2030 eur. Možnosť úpravy mzdy po skončení trojmesačnej skúšobnej doby (podľa schopností a skúseností).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Špeditéra medzinárodnej dopravy, ktorý/á má prax v efektívnom plánovaní trás, koordinovaní zamestnancov, má komunikačné zručnosti a skúsenosti v obore.

Náplň práce:
- Organizácia a zabezpečovanie dopravy nákladných vozidiel v rámci SR a zahraničia
- Zabezpečovanie vyťaženosti dopráv a ich koordinácia vrátane zabezpečovania.spiatočných trás pre nákladné vozidlá.
- Práca s programom ako TimoCom, RaalTrans, Trans EU, prax povinná.
- Správa cca 15 vozidiel – osobné/nákladné (jednoduchá evidencia a prehľad).

Bližšie informácie poskytneme záujemcom na ústnom pohovore.

- Prácu na dlhodobý stabilný pracovný pomer
- Zázemie a budúcnosť v expandujúcej firme
- Veľmi výhodné platobné podmienky
- Zodpovedajúce motivačné ohodnotenie
- Možnosť osobného rozvoja prostredníctvom kurzov, školení hradených zamestnávateľom

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu. K životopisu prosím pripojiť text: „Súhlasím so spracovaním osobných údajov“.
Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné, Doprava, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Raal Trans - Pokročilý
Timocom - Pokročilý
Trans EU - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
- Práca v kolektíve
- Analytické myslenie
- Flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť pri plnení úloh
- Organizačné a komunikačné zručnosti
- Komunikácia v cudzom jazyku na pokročilej úrovni nutná
- Prax v oblasti potrebná
- Základná znalosť druhov materiálov druhotných surovín vítaná, nie však nutná.
- Práca s programom ako je TimoCom, Raal Trans, Trans EU výhodou.

HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o., je spoločnosť zaoberajúca sa zberom a spracovaním druhotných surovín (železné a neželezné kovy, elektroodpad, spracovanie káblov ako aj výkup starých áut).
Naša spoločnosť, pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2004 a v podobe ako funguje v súčasnosti je od roku 2009. Počas doby pôsobenia sa kvalitou služieb a dosiahnutou vysokou spokojnosťou zákazníkov zaradila medzi popredné firmy slovenského trhu v oblasti odpadového hospodárstva. Spolupracujeme s významnými spoločnosťami nie len na území Slovenskej republiky ale aj v celej Európe. Disponujeme moderným strojovým vybavením čo nám umožňuje poskytovať špičkové služby na profesionálnej úrovni s dôrazom na individuálne požiadavky každého klienta (prenájom kontajnerov s ich dovozom, nákladkou, odvozom, odbornou manipuláciou a zhodnocovaním odpadov) s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4768508  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 030 EUR/mesiac