Reagujte bez životopisu

Číšník/servírka s možností celoročního ubytování

HOTELY SRNÍ, a.s.

Místo práce
Srní, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.2.2020
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha hostů v hotelové restauraci formou ala carte a na baru s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle gastronomických standardů, obsluha hostů firemních akcích, poskytování přátelského servisu našim hostům, péče o svěřený inventář
inkaso plateb a práce s pokladnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

celoroční ubytování - 200 kč/měsíc, příspěvky na penzijní pojištění, stravování 25 kč/den, odměny za odpracované roky, případné uplatnění partnera/partnerky v hotelu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

podmínkou je samostatná kvalitní práce , vyučení v oboru a doložení adekvátní praxe minimálně 1 rok výhodou, příjemné a pozitivní ladění a tím i vystupování, zájem o práci v gastronomii, ochotu se v tomto oboru vzdělávat, chuť a schopnost komunikace s klienty, ideálně nejen v českém jazyce, týmového a přátelského ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Srní ****/*** s 25 metrovým bazénem a sportovní halou. Nachází se v obci Srní na Šumavě, v centru národního parku.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3865223  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc