Plavčík

Hotely a penzióny, a. s.

Miesto práce
Hotel Bystrá***, Bystrá
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda + všetky príplatky v zmysle ZP, nadčasové hodiny, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prípravu strediska pred otvorením
Starostlivosť o čistotu wellness centra
Obsluha vodných atrakcií a sáun
Dohliadanie na bezpečné kúpanie a saunovanie klientov
Predaj doplnkového tovaru
Evidencia wellness prádla do a z práčovne
Správa a dopĺňanie froté programu a wellness plachiet
Meranie teploty vody v bazénoch a jej evidovanie
Striedanie kolegov na wellness recepcii

Preplatenie nadčasových hodín v zmysle Zákonníka práce
Prémie
Nástupný plat závisí od pracovných skúseností + motivačný prístup
Celoročná práca s dlhodobou perspektívou
Príjemné pracovné prostredie
Minimálne náklady na stravu
Možnosť využívať hotelové wellness centrum + 1 osoba grátis
Možnosť ubytovať sa v partnerských hoteloch za zamestnanecké ceny
POČAS PANDÉMIE C-19 HOTEL BYSTRÁ ZAMESTNANCOV NEPREPÚŠŤAL A ZABEZPEČIL PRAVIDELNÚ MESAČNÚ MZDU VO VÝŠKE 80% NETTO MZDY AJ PRI ZATVORENEJ PREVÁDZKE.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre čistotu a poriadok
Príjemné vystupovanie
Teamový hráč
Férový prístup k hosťom a kolegom
Absolvovaný záchranársky kurz pre plavčíkov je výhodou
- v prípade potreby hotel zabezpečí úspešnému kandidátovi účasť na kurze záchranára
Kurz prvej pomoci je výhodou

Spoločnosť Hotely a penzióny, a.s. prevádzkuje atraktívny Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry. Viac info o hoteli nájdete na: www.hotelbystra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3460322  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac