Recepčná/recepčný

Hotely a penzióny, a. s.

Miesto práce
Hotel Bystrá***, Bystrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 750,-EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce, odmeny = brutto mzda 1000 - 1300,-EUR. VIAC INFO NA POHOVORE.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná pre Hotel Bystrá ***:
Check-in
Check-out
Práca so systémom HOREC
Práca s pokladňou
Vybavovanie rezervácií
Predaj doplnkového tovaru
Denné a nočné zmeny

POČAS 1. a 2.VLNY PANDÉMIE HOTEL BYSTRÁ NEPREPÚŠTAL SVOJICH ZAMESTNANCOV A NA MZDY IM DOPLÁCAL!
Odmeny
Celá výška mzdy je uvedená na výplatnej páske
Preplatenie nadčasových hodín v zmysle Zákonníka práce
Príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné služby
Mzda vyplatená vždy načas bez omeškania
Výška nástupného platu závisí od pracovných skúseností
Celoročná práca s dlhodobou perspektívou
Príjemné pracovné prostredie
Minimálne náklady na stravu
Možnosť využívať hotelové wellness centrum + 1 osoba grátis
Možnosť ubytovať sa v partnerských hoteloch za zamestnanecké ceny (Bratislava, Dudince...)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Asseco HOREC - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie programu HOREC JE VÝHODOU!
Skúsenosti s prácou na hotelovej recepcii sú vítané
Empatická osobnosť
Schopnosť usmievať sa v stresových situáciách
Radosť z práce s ľuďmi
Dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť Hotely a penzióny, a.s. prevádzkuje atraktívny Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry. Viac info o hoteli nájdete na: www.hotelbystra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3394024  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac