Čašník/Čašníčka

Hotely a penzióny, a. s.

Miesto práce
Hotel Bystrá***, Bystrá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550 - 600,-eur + prémie 0 - 200,-eur + nadčasy preplatené v zmysle ZP + ostatné príplatky za prácu cez víkendy a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v hotelovej reštaurácii a lobby bare
Práca s pokladňou
Dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy
Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Nástupný plat závisí od skúseností a praxe
Prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov, INFO NA POHOVORE
Celoročná práca s dlhodobou perspektívou
Možnosť využívať hotelové wellness centrum + 1 osoba grátis
V prípade potreby možnosť dočasného ubytovania
Možnosť ubytovať sa v partnerských hoteloch za zamestnanecké ceny

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za záujem o prácu v našom hoteli. Všetky poskytnuté údaje budú spracované v zmysle GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Odborná znalosť a zručnosť
Flexibilita
Usmiaty:-) človek, ktorého práca baví...

Spoločnosť Hotely a penzióny, a.s. prevádzkuje atraktívny Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry. Viac info o hoteli nájdete na: www.hotelbystra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotely a penzióny, a.s.
Bystrá 119
977 01 Brezno
ID: 3163698   Dátum zverejnenia: 31.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550 - 600,-eur + prémie 0 - 200,-eur + nadčasy preplatené v zmysle ZP + ostatné príplatky za prácu cez víkendy a sviatok