Čašník/Čašníčka

Hotely a penzióny, a. s.

Miesto práce
Bystrá
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálny nástupný plat: 550,-EUR + pravidelné mesačné prémie + príplatky podľa novely ZP od 1.5.2018 za soboty, nedele + nadčasy v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v hotelovej reštaurácii a lobby bare
Práca s pokladňou
Dodržiavanie gastronomických pravidiel obsluhy
Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Finančné odmeny podľa výkonu a dosiahnutých výsledkov
Nástupný plat sa odvíja od pracovných skúseností a praxe
Výsledná mzda = základná mzda + prémie + príplatky
Možnosť bezplatne využívať služby wellness centra + 1 rodinný príslušník

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Odborná znalosť a zručnosť
Schopnosť pracovať v kolektíve
Flexibilita
Usmiaty:-) človek, ktorého práca baví...

Spoločnosť prevádzkuje atraktívny Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry. Viac info o hoteli nájdete na: www.hotelbystra.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotely a penzióny, a.s.
Bystrá 119
977 01 Brezno

Kontakt

ID: 3163698   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálny nástupný plat: 550,-EUR + pravidelné mesačné prémie + príplatky podľa novely ZP od 1.5.2018 za soboty, nedele + nadčasy v zmysle ZP