Kuchár

HotelBonaparte s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5 €/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kuchára. Ak máte skúsenosti v gastronómii, varenie je pre Vás zábava, hľadáme práve Vás.
Hľadáme kuchára, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a príprave ponúkaných jedál z denného menu, a la carte jedál, prípravy jedál na oslavy, svadby, pripravovanie teplých a studených pokrmov, zostavovanie jedálneho lístka, zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín. Kontrolovanie a dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov, zodpovednosť za správne skladovanie a kontrola skladových zásob.

Ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie, pracuje sa dlhý a krátky týždeň v príjemnom a peknom prostredí, prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde spoznáte partiu kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom, priestor na sebarealizáciu, odborný rast, zamestnanecká strava, zľavy sú samozrejmosťou.

Hľadáme človeka, ktorého baví sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi. Dáme Vám priestor aj na vlastné nápady.
Uplatnenie si nájdu kuchári so záujmom rozšíriť svoje skúsenosti a poznatky v oblasti gastronómie .
S podrobnosťami Vás radi oboznámime na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Okrem praxe v odbore očakávame prácu s vysokým nasadením, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu, schopnosť komunikovať v kolektíve, precíznosť, zmysel pre poriadok, zručnosť s modernou gastronómiou, záujem učiť sa nové veci.

Hotel Bonaparte sa nachádza v pokojnej oblasti niekoľko kilometrov od štátnych hraníc Maďarska. Medzinárodné letisko Košice je vzdialené 10 km a najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 50 metrov od hotela. Obchod s potravinami je situovaný 200 metrov od komplexu. Od centra mesta Košíc je hotelový komplex vzdialený 6 km. Súčasťou objektu hotela je rozľahlé parkovisko s možnosťou parkovania pre motorizovaných hostí, ktoré je monitorované kamerovým systémom 24 hodín denne.
ID: 3546714  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 €/hodina