Recepčný/-á

HotelBonaparte s.r.o.

Miesto práce
Hotel Bonaparte, Šebastovská, Šebastovce
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
540€ (netto) + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčný - Hľadáme kolegu do tímu recepcie, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, má obchodného ducha a inklinuje k cestovnému ruchu.
Aktívna znalosť angličtiny slovom aj písmom je nevyhnutnou podmienkou k prijatiu!!!

Náplň práce:
- rezervácie ubytovacích a hotelových služieb v rezervačnom systéme Hores 10
- evidencia nových hostí pri príchode - check in + check out hostí- zúčtovanie hostí pred odchodom, vystavenie hotelových účtov a odhlásenie hostí po skončení pobytu
- starostlivosť o potreby hosťa počas pobytu
- práca s pokladňou ( hotovostné platby a platby kreditnými kartami)
- úzka spolupráca s ostatnými prevádzkami hotela (reštaurácia a wellness) v rámci informácií o využívaní týchto dodatkových služieb a zabezpečovanie procesu ich rezervácií
- mailová korešpondencia s klientmi v Microsoft Outlook

Práca recepčnej / recepčného prebieha v 12 hodinových nočných a denných službách.
Dôraz kladieme na jazykovú výbavu a komunikatívnosť, kontakt s klientom, príjemné vystupovanie a upravený zovňajšok.

Atraktívne pracovné prostredie, dobrá atmosféra na pracovisku.

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s recepciou sú výhodou!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Bonaparte sa nachádza v pokojnej oblasti niekoľko kilometrov od štátnych hraníc Maďarska. Medzinárodné letisko Košice je vzdialené 10 km a najbližšia autobusová zastávka sa nachádza 50 metrov od hotela. Obchod s potravinami je situovaný 200 metrov od komplexu. Od centra mesta Košíc je hotelový komplex vzdialený 6 km. Súčasťou objektu hotela je rozľahlé parkovisko s možnosťou parkovania pre motorizovaných hostí, ktoré je monitorované kamerovým systémom 24 hodín denne.
ID: 3380346  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540€ (netto) + nadčasy