Service Assistant

Hotel Zlatý Kľúčik

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacvrátane odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Welcome to more.. Sme luxusný hotel a našou filozofiou je robiť veci inak. Lepšie a modernejšie. Do nášho tímu hľadáme šikovného a motivovaného zamestnanca na pozíciu Service Assistant, ktorého náplňou práce bude Lobby management.
- privítanie hotelových hostí s úsmevom a ponúknutie welcome drinku
- poskytovanie informácií o hotelových produktoch
- asistencia s rezerváciou wellnesu a reštaurácie
- pomoc s batožinou a navigácia hostí po hoteli
- obsluha hostí v Lobby Bare a v Reštaurácii
- príprava nápojov a pomoc pri výbere jedál a ich vynášanie hosťom
- práca s peňažnou hotovosťou, evidencia platieb a spracovanie dennej uzávierky
- práca s hotelovým systémom HotelTime a reštauračným systémom Vento
- prevažne práca na dve smeny: ranná 6:00-14:30 a poobedná 14:30-22:00 (prevádzka otvorená 7 dní v týždni)

- práca v mladom kolektíve a v príjemnom prostredí luxusného štvorhviezdičkového hotela
- možnosť kariérneho rastu
- strava zabezpečená v hotelovej kantíne
- možnosť využitia hotelového fitness a wellness centra
- bezplatné kurzy anglického jazyka
- zamestnanecké zľavy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím životopis s aktuálnou fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa a pracovať
- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovednosť a precíznosť
- proklientský prístup
- samostatnosť
- šikovnosť a flexibilita

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.
ID: 4493505  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac