Účtovník

Hotel Zlatý Kľúčik

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné spracovanie komplexnej účtovnej agendy hotela v celom rozsahu podľa platnej legislatívy, ktorá zahŕňa najmä:

- Účtovanie tuzemských a zahraničných došlých a vyšlých faktúr, dobropisov ,
zálohových faktúr a daňových dokladov k prijatej zálohe s nadväznosťou na
vyúčtovaciu faktúru
- Účtovanie interných dokladov, majetku, pokladničných dokladov, denných uzávierok,
bankových výpisov, výsledkov mesačných inventúr zásob
- Účtovanie ostatných dokladov súvisiacich s bežnou prevádzkou hotela
- Kontrola účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke, inventarizácia účtov,
- Spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných
daňových priznaní,
- Spracovanie mesačných štatistických výkazov hotela v rozsahu podmienok
Štatistického úradu
- Zabezpečenie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených
účtovných a daňových termínov
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela

Práca v mladom dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí luxusného 4*-hotela
Flexibilný pracovný čas
Strava zabezpečená v hotelovej kantíne
Možnosť využitia hotelového fitness a wellness centra
Kurzy anglického jazyka

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím životopis.
Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, dane

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s hotelovým účtovníctvom výhodou
- znalosť slovenských účtovných a daňových predpisov
- samostatnosť
- lojálnosť
- precíznosť

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.
ID: 3932219  Dátum zverejnenia: 2.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac