Recepčná/recepčný

Hotel Zlatý Kľúčik

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- zaznamenávanie príchodov a odchodov v hotelovom rezervačnom systéme
- výkon „check in“ a „check out“
- zabezpečovanie prehľadu o obsadenosti
- práca s peňažnou hotovosťou, evidencia prijatých platieb a príprava podkladov pre fakturáciu
- distribuovanie a spracovávanie korešpondencie a elektronickej pošty
- uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom
- vybavovanie telefonickej a emailovej komunikácie, prepájanie hostí, prijímanie a odovzdávanie odkazov
- reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení

- práca v mladom kolektíve v príjemnom prostredí luxusného štvorhviezdičkového hotela
- možnosť kariérneho rastu
- strava zabezpečená v hotelovej kantíne
- možnosť využitia hotelového fitness a wellness centra
- zamestnanecké zľavy
- kurzy anglického jazyka

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.
Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa a pracovať
- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovednosť a precíznosť
- proklientský prístup
- samostatnosť
- šikovnosť a flexibilita

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.
ID: 3292314  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac