Chyžná do hotela v centre mesta

Hotel Zlaté Košice

Miesto práce
Dominikánske námestie 23, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Od 4 EUR/hod.4.00€ - 4.50€ hod v čistom plus príplatky za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné upratovanie hotelových izieb a spoločných priestorov v ubytovacích zariadeniach

Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)

Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch

Dodržiavanie hygienických štandardov

Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb a práca s prádlom

Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní a reštauračnej bielizne

Pracovná doba: 2 dni sa pracuje 6:00-17:30 a 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme: profesionálny a zodpovedný prístup k práci, prax v odbore vítaná, príjemné vystupovanie, pracovitosť, samostatnosť, flexibilitu, chuť pracovať a zmysel pre detail a čistotu

www.ubytovaniekosice.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Imrich Šoltés
Tel.: +421915881855
E-mail: poslať životopis
ID: 4812736  Dátum zverejnenia: 20.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.