Čašník

HOTEL VRŠATEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Vršatské Podhradie
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov v reštaurácii, podávanie jedál a nápojov

- Príprava stolov, zabezpečenie čistoty a poriadku v reštaurácii

- Zodpovednosť za objednávky a inkasovanie platby

- Komunikácia s kuchárom a inými členmi personálu

- Zabezpečenie kvality služieb a spokojnosti zákazníkov

- Dodržiavanie hygienických predpisov a noriem

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- Pracuje sa krátky a dlhý týždeň

- V našom tíme panuje priateľská a uvoľnená atmosféra, ktorá vám umožní pracovať s radosťou.

- Poskytujeme ubytovanie a stravovanie počas smeny zdarma.

Ak máte záujem o voľné miesto, svoj životopis zašlite na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš skúsenosti s obsluhou zákazníkov v reštaurácii

- Máš vedomosti v oblasti gastronómie a nápojových lístkov

- Vieš pracovať s registračnou pokladňou a vystavovať účty

- Máš schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami

- Máš zmysel pre detail a dokážeš dodržiavať štandardy kvality a hygieny

Sme spoločnosť prevádzkujúca hotel - ubytovanie a reštauráciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4794638  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.