Čašník v Arene Martin

Hotel Turiec, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ príplatky (sobota, nedeľa, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijíma objednávky od zákazníkov, vybavuje a účtuje ich.
• Poskytuje servis pri výbere nápojov.
• Obsluhuje zákazníkov a komunikuje s nimi.
• Prijíma objednávky na hry, práca s rezervačným systémom.
• Starostlivosť o hygienu a čistotu v priestoroch Areny Martin.
• Účtovanie a prijímanie hotovosti za poskytnuté služby.
• Príjem, evidencia a predaj doplnkového tovaru.

Finančné a nefinančné benefity v rámci Hotela TURIEC a zábavného centra ARENA.
Zamestnanecké teambuildingové akcie počas roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota, lojalita, pozitívny prístup k práci, komunikatívnosť

Hotel Turiec**** sa nachádza priamo v srdci Turca, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, množstva historických, kultúrnych a umeleckých pamiatok, prírodných krás, lyžiarských stredísk, turistických a cyklistických trás. Po 40 rokoch existencie hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá spolu s využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, moderného dizajnu, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu ho zaradila medzi najlepšie 4* hotely na Slovensku. Stamart Real, s.r.o. je stavebno - realizačná spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 2005. Zaoberá sa obnovou a prenájmom nehnuteľností. Pri obnove nehnuteľností poskytujeme inžinierske a realizačné činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4496454  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac