Kuchár - Hotel Therma****

Hotel Therma ****

Miesto práce
Wellness Hotel Therma, Priemyselná, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
1 750 EUR/mesiac1.300 € netto / mesiac, + príplatky a benefity (hodinová mzda až 12,00 EUR/ hodina). Výška mzdy bude určená po osobnom pohovore, s ohľadom na zručnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- používanie tradičných a moderných trendov v gastronómii,
- zodpovednosť za kvalitu a estetiku podávaných jedál,
- dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP,
- úzka spolupráca s F&B manažérom,

- atraktívne pracovné prostredie,
- koncoročné odmeny,
- obedy v našej závodnej jedálni – výber zo 4 jedál,
- firemné podujatia a teambuilding,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- zamestnanecká zľava 35% na hotelové a reštauračné služby,
- stabilné postavenie našej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na individuálny pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

šéfkuchár

Počet rokov praxe

5

- prehľad v gastronómii,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- komunikácia a vystupovanie na vysokej úrovni,
- kreativita, samostatnosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav,

Dunajská Streda je tradičnou dovolenkou destináciou pre týždňové a predĺžené víkendové wellness pobyty, ale aj pre organizovanie firemných a spoločenských akcií. Na tomto základe sú postavené aj služby Hotela Therma****.
Šesťdesiattri komfrotných izieb, rozsiahle wellness centrum, šesť konferenčných priestorov spolu pre 550 hostí. BuddhaBar, vonkajší bazén, tenisový kurt a dve letné terasy pri Japonskej záhrade. Maximálna starostlivosť o hosťa výborná kuchyňa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4654977  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac