Manažér reštaurácie

Hotel & Spa Resort Kaskady****

Miesto práce
Sielnica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér reštaurácie a baru zabezpečuje, aby reštaurácia fungovala efektívne. Je zodpovedný za dodržiavanie štandardov kvality a obsluhy. Aktívne komunikuje s hosťami, prijíma sťažnosti a rieši ich. Je flexibilný a zvláda robiť aj viac aktivít naraz a je odolný voči stresu. Manažér reštaurácie organizuje a riadi personál v reštaurácii, kontroluje výrobu jedál a nápojov a dodržiavanie predpisov. Sleduje kvalitu poskytovaných služieb a zabezpečuje ich odbyt.

Ponúkame:
• Dynamickú prácu v mladom kolektíve
• Prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 10 rokov
• Príspevok na pracovné oblečenie a obuv až do výšky 150 €
• Dopravu do práce a z práce (pre BB a Sliač)
• Kartu MULTISPORT
• Wellness pre zamestnanca a rodinného príslušníka vo vymedzených časoch

Prax v hoteli alebo reštaurácii na podobnej pozícii je podmienkou. Dovoľujeme si informovať uchádzačov, že budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú túto požiadavku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

gastro
3

• Precíznosť a spoľahlivosť
• Analytické myslenie
• Cieľavedomosť
• Asertivita
• Dominantnosť
• Praktické myslenie
• Excelentné organizačné a komunikačné schopnosti
• Schopnosť pracovať samostatne a byť schopný robiť efektívne rozhodnutia
• Schopnosť diplomaticky riešiť vzniknuté konfliktné situácie s hosťom
• Schopnosť viesť a motivovať tím, výborné interpersonálne schopnosti
• Schopnosť pracovať pod stresom

Osvedčenia: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).

Hotel & Spa Resort Kaskady**** v obci Sielnica medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.
Kapacita ubytovania 89 jedno a dvojlôžkových izieb, 11 apartmánov, 4 apartmánové domy a Party House, reštaurácia s kapacitou 130 osôb, lobby bar, letná terasa, slovenská koliba s terasou, kongresová sála pre 200 osôb, wellness centrum s vonkajším, vnútorným bazénom /vnútorný termálny/ a atrakčným bazénom, sauny, masáže, pary, hydromasáže.
Hotel sa nachádza v tichom a veľmi príjemnom prostredí na okraji Kremnických vrchov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Kaskády****
Letecká 19
962 31 Sliač

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Ištok
Tel.: 0905898365
E-mail: poslať životopis
ID: 897076   Dátum zverejnenia: 9.11.2017