Brigáda na leto- upratovanie hotelového wellness

Hotel & Spa Resort Kaskady****

Miesto práce
Letecká 19, 962 31 Sliač, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,8 € netto/hod + odmena do max 50 € netto mesačne za kvalitne odvedenú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratuje a udržiava poriadok v priestoroch wellness centra tak, aby zodpovedali hotelovým štandardom podľa triedy hotela.

Ponúkame:
• Dynamickú prácu v mladom kolektíve
• Prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu viac ako 10 rokov
• Dopravu do práce a z práce (pre BB a Sliač)
• Zamestnanecké stravovanie

Upratovačka v hotelovom wellness pracuje od 7:00-13:00 a 17:00-22:00, medzi tým pauza. Preto je práca vhodná pre záujemkyne z blízkeho okolia alebo pre záujemkyne s autom. Ideálne aj pre študentky vysokých škôl. Pracuje sa aj cez víkendy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel & Spa Resort Kaskady**** v obci Sielnica medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.
Kapacita ubytovania 89 jedno a dvojlôžkových izieb, 11 apartmánov, 4 apartmánové domy a Party House, reštaurácia s kapacitou 130 osôb, lobby bar, letná terasa, slovenská koliba s terasou, kongresová sála pre 200 osôb, wellness centrum s vonkajším, vnútorným bazénom /vnútorný termálny/ a atrakčným bazénom, sauny, masáže, pary, hydromasáže.
Hotel sa nachádza v tichom a veľmi príjemnom prostredí na okraji Kremnických vrchov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Kaskády****
Letecká 19
962 31 Sliač

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Ištok
E-mail: poslať životopis
ID: 3097401   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,8 € netto/hod + odmena do max 50 € netto mesačne za kvalitne odvedenú prácu