Cukrárka/ Cukrár

Hotel Slávia s.r.o.

Miesto práce
Boutique Hotel Slávia, Košice
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiacpreplatené nadčasy, odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava dezertov.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme šikovnú cukrárku/ cukrára do tímu.
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní šéfkuchárom a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár/ kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Predchádzajúca prax nutná, spoľahlivosť a dochvíľnosť, cit pre detail, ochota učiť a rásť, schopnosť pracovať v tíme.

Boutique Hotel a Kaviareň Slávia je hotel a reštaurácia, ktorá ponúka posedenie v kaviarni a na letnej terase na Hlavnej ulici so širokým sortimentom domácich dezertov, skvelej kuchyne. Organizujeme aj svadby a firemné akcie.
ID: 4507554  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac