Chyžná

Hotel Slávia s.r.o.

Miesto práce
Boutique Hotel Slávia, Košice
Termín nástupu
dohodou
700 - 750 EUR/mesiacPreplácané nadčasy, víkendy a odmeny. Mzda v čistom cca 650€ s príplatkami a víkendami. Budeme kontaktovať len uchádzačov ktorí poslali životopis a majú predchádzajúce skúsenosti v oblasti housekeepingu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca chyžnej na hoteli, upratovanie izieb. Predchádzajúca prax nutná.

Preplácanie nadčasov, víkendov.

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu ktorá je poriadkumilovná s zodpovedná.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

bez zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pracovitosť, dochvíľnosť, zodpovednosť.

Boutique Hotel a Kaviareň Slávia je hotel a reštaurácia, ktorá ponúka posedenie v kaviarni a na letnej terase na Hlavnej ulici so širokým sortimentom domácich dezertov, skvelej kuchyne. Organizujeme aj svadby a firemné akcie.
ID: 4501310  Dátum zverejnenia: 15.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac