Hotel Slávia prijme do svojho tímu kuchára

Hotel Slávia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 63, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára do zabehnutej reštaurácie Kaviareň Slávia (samostatná príprava jedlá), spolupráca s kolegami
- dodržiavanie HACCP a hygieny na zverenom úseku
- dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov
Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.
Pracovná doba v pravidelnom cykle dlhý a krátky týždeň 7:00 - 22:00h, prípadne dohoda.
Práca v stabilnej spoločnosti, modernej reštaurácii a mladom kolektíve. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, práca na plný úväzok.
Informácie o výberovom konaní
Každý vybraný uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
gastronómia
Počet rokov praxe
kuchár
2
- min. 2 rok prax v danom obore
- komunikatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- čistota pri práci
- udržiavať vysokú úroveň ponúkaných produktov
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.kaviarenslavia.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.
Počet zamestnancov
25-49 zamestnancov
Adresa spoločnosti
Hotel Slavia s.r.o.
Hlavná 63
04 001 Košice
Kontakt
Kontaktná osoba: Silvia Halecká
E-mail: poslať životopis
[email protected]

Osobné ohodnotenie
Vieme zabezpečiť ubytovanie pre dochádzajúcich mimo KE

Boutique Hotel a Kaviareň Slávia je hotel a reštaurácia, ktorá ponúka posedenie v kaviarni a na letnej terase na Hlavnej ulici so širokým sortimentom domácich dezertov, skvelej kuchyne. Organizujeme aj svadby a firemné akcie.
ID: 3960967  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac