Supervisor oddelenia Food & Beverage so zabezpečeným ubytovaním

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 700 EUR/mesiaczákladný plat + % z predaja + osobné ohodnotenie závislé od pracovného výkonu + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Sitno **** ponúka výnimočnú pracovnú príležitosť možno práve pre teba. Pracovitosť, tímovosť a pozitívny prístup sú tie správne predpoklady na to, aby si sa stal aj ty členom našej rodiny Sitno. Kreativita je vítaná, pracovitosť očakávaná a nadšenie robiť veci lepšie sú samozrejmosťou.
Ak si sa našiel v týchto riadkoch, skvelé, pokračuj ďalej...

Tvojou náplňou práce budú aj nasledujúce činnosti:

- práca v hotelovej prevádzke
- obsluhovanie a komunikácia s hosťami
- príprava kávy, servis kávy, príprava miešaných nápojov a limonád
- príjem objednávky, práca s pokladňou
- aktívny predaj ako aj podpora predaja kolegov
- príprava strediska na základe hotelových štandardov, naskladnenie tovaru z hlavného skladu, plánovanie a príprava firemných akcií
- personálne riadenie, koordinácia a vedenie zamestnancov, plánovanie a delegovanie pracovných úloh
- komunikácia s kontaktnou osobou za firmu, riešenie požiadaviek klienta
- za neprítomnosti Food and Beverage Managera plná zodpovednosť za zverené stredisko ako aj za spokojnosť hostí, a výkon zamestnancov na stredisku
- dbať na dodržiavanie štandardov štvorhviezdičkového hotela
- v spolupráci s Head of Food and Beverage Manager napredovanie v gastronomických trendoch a podieľanie sa na tvorbe nápojového lístka

Byť súčasťou nášho tímu je radosť a to aj pre tieto dôvody, na ktoré sa u nás môžeš tešiť:

- POSKYTUJEME SKUTOČNÉ PRÍLEŽITOSTI PRE KARIÉRNY RAST
- zamestnanecké ubytovanie v novo vybudovanej ZAMESTNANECKEJ UBYTOVNI neďaleko hotela (cca 100 metrov)
- vzdelávanie prostredníctvom kvalitných interných školení a workshop-ov
- práca s profesionálnym tímom v atraktívnom prostredí s kvalitnými surovinami a špičkovým vybavením
- u nás nájdete ľudský prístup k zamestnancom
- flexibilita v pracovných zmenách – (dlhý krátky týždeň alebo 4 dni práca 4 dni voľno)
- stravovanie v rámci hotela
- možnosť využitia hotelového wellness, bazénov a posilňovne zdarma v dohodnutých termínoch
- poskytujeme bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov skupiny TRINITY HOTELS&RESORTS - Atrium Hotel v Novom Smokovci, Hotel SENEC v Senci
- teambuildingové akcie a programy pre zamestnancov ako aj ich rodinných príslušníkov v rámci celej siete TRINITY HOTELS&RESORTS
- SOCIÁLNA STABILITA A ISTOTA V NAŠEJ SPOLOČNOSTI NA PRACOVNOM TRHU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, cestovný ruch – hotelierstvo alebo požadovaná prax min. 1 rok v obore

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
BlueGastro - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

• Orientácia na zákazníka
• Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
• Zodpovednosť
• Samostatnosť pri práci
• Kreativita
• Vedieť sa správne a rýchlo rozhodnúť
• Dobrá organizácia svojho pracovného času- Time managmet, vedenie teamu, plánovanie, vystupovanie na úrovni, skúsenosti s vedením a organizáciou zamestancov
• Barmanský kurz – výhoda
• Someliérsky kurz – výhoda
• Baristický kurz – výhoda

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4303604  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac