Obchodný manažér v Hoteli Sitno****

Hotel SITNO ****

Miesto práce
Hotel Sitno, Vyhne
Termín nástupu
dohodou
1 550 - 2 400 EUR/mesiacFixná zložka plus atraktívna variabilná zložka mzdy závislá od dosahovaných výsledkov + Benefity v službách siete TRINITY Hotels & Resorts

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- indentifikuje a získava nové obchodné príležitosti
- buduje a udržiava obchodné vzťahy s kľúčovými klientmi
- svojim vystupovaním reprezentuje seba a hotel
- vypracovanie cenových ponúk podľa požiadaviek klientov
- správne dojednanie obchodných a technických podmienok akcie
- príprava podkladov pre realizáciu akcie

- akvizícia zákazníkov vo všetkých definovaných segmentoch trhu

- efektívne spolupracuje so zainteresovanými stranami v hoteli aj subdodávateľmi
- koordinácia priebehu akcie a vyúčtovanie akcie

Byť súčasťou TRINITY HOTELS & RESORTS je VÝHODA aj pre tieto dôvody:
• dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí hotela Sitno,
• takmer neobmedzený priestor na sebarealizáciu,
• priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra,
• zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
• možnosť ubytovania v novopostavených priestoroch určených len pre našich zamestnancov v blízkosti hotela Sitno,
• pravidelné firemné akcie,
• bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov
skupiny TRINITY HOTELS & RESORTS po odpracovaných 6 mesiacoch a každý nasledujúci rok,
• možnosť zvýhodneného využívania športových a relaxačných hotelových služieb,
• neobmedzený bezplatný vstup do AQUAPARKU Senec .

Ak chcete patriť do nášho tímu, pošlite nám svoj životopis s fotografiou. Nezabudnite pripojiť motivačný list, v ktorom uvediete, prečo si myslíte, že práve VY ste tá správna osoba na túto pozíciu.
Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,cestovný ruch, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- pozitívny a tímový prístup k práci,
- prax v hoteli ako Sales resp. Event Manager je výhodou,
- vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech,
- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti, obchodné a predajné zručnosti sú neoddeliteľnou súčasťou,
- orientácia na výsledky a zákazníka,
- otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie,
- lojálnosť, zmysel pre detail

Kto sme ?

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov.

Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti ponúka 264 lôžok v príjemne zariadených izbách a apartmánoch.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu. Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Čunderlíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4073151  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac